Skup elektrodrążarek

Skup elektrodrążarek obejmuje elektrodrążarki wgłębne, drutowe oraz wiertarki elektroiskrowe. Interesują nas maszyny konwencjonalne i CNC, które zostały wyprodukowane po 1995 roku, między innymi przez takich producentów jak: Agie, Charmilles, Mikron, Sodick czy Makino.

Skup elektrodrążarek wgłębnych

Elektrodrążarki wgłębne to grupa maszyn przeznaczona głównie do produkcji form wtryskowych do przetwórstwa tworzyw sztucznych, gumy i dla odlewni metali oraz wykrojników i stempli do obróbki plastycznej blachy. Skupujemy elektrodrążarki wgłębne o każdej mocy i wielkości stołu roboczego. Interesują nas maszyny zarówno z magazynami elektrod jak i bez. Chętnie kupujemy maszyny niemieckich, szwajcarskich i japońskich producentów.

Skup elektrodrążarek drutowych

Elektrodrążarki drutowe znane też jako wycinarki drutowe, służą do wycinania zaprogramowanego kształtu w metalu. W maszynach tych elektrodą jest drut, najczęściej mosiężny, który to bokiem wycina detal z metalu. Drut przechodzi przez obrabiany materiał na wylot więc wypalanie może rozpocząć się od boku obrabianego materiału lub też można nawiercić otwór startowy, przez który przeciągnie się drut i w ten sposób obróbkę zacząć w wybranym miejscu. W zależności od liczby osi sterowanych numerycznie, drut może być także prowadzony pod kątem, a w bardziej zaawansowanych elektrodrążarkach istniej nawet możliwość jednoczesnego wypalenia innego kształtu na górze i na dole obrabianego materiału. Spośród wycinarek drutowych, podobnie jak przy elektrodrążarkach wgłębnych, interesują nas maszyny japońskie, szwajcarskie i niemieckie. Oczywiście chętnie też zapoznamy się z ofertą innych producentów.

Elektrodrążarka drutowa AGIECUT 300 D + H
Elektrodrążarka drutowa Agie AGIECUT 300 D + H
Elektrodrążarka wgłębna AGIE CHARMILLES ACTSPARK SP 1
Elektrodrążarka wgłębna AGIE CHARMILLES ACTSPARK SP 1
Elektrodrążarka drutowa DM CUT CTW-320 TB
Elektrodrążarka drutowa DM-CUT CTW320 TB
Elektrodrążarka wgłębna BP-2000
Elektrodrążarka wgłębna BP-2000