Skup laserów

Skupujemy lasery oraz przecinarki plazmowe i przecinarki wodne WaterJet. Interesują nas lasery używane nie starsze jak wyprodukowane w 1995, a przecinarki plazmowe i WaterJet nie starsze jak wyprodukowane w 2000 roku. Skupujemy przecinarki o różnych powierzchniach stołu i różnej mocy źródła.

Skup laserów

Skup laserów używanych obejmuje lasery 2D do obróbki arkuszy blachy jak i zaawansowane lasery 3D do obróbki przestrzennej różnych skomplikowanych elementów. Chętnie też kupimy lasery 2,5D oraz przecinarki laserowe z obrotnicami, które są używane do obróbki rur i profili. Najpopularniejsi producenci laserów, których urządzenia  chętnie kupimy to japońska Amada oraz Mazak, niemiecki Trumpf, szwajcarski Bystronik, i belgijski LVD. Interesują nas całe systemy obróbki blach, począwszy od zrobotyzowanych systemów załadunku blachy, po systemy rozładunku i automatyczne systemy do sortowania gotowych detali.

Skup przecinarek plazmowych i wodnych WaterJet

Interesują nas używane przecinarki plazmowe głównie polskich, niemieckich, czeskich i słowackich producentów. Chętnie także zapoznamy się z ofertą producentów z innych państw. Zainteresowani jesteśmy plazmami o różnej wielkości stołu, od tych najmniejszych o stole 1,5x3m do różnych długich konstrukcji oraz o różnej mocy źródła plazmy. Interesują nas maszyny z jednym, a także z wieloma palnikami oraz takie, które są wyposażone w różne dodatkowe głowice np. do wiercenia, znakowania, palniki tlenowe. Wraz z przecinarkami plazmowymi możemy oczywiście odkupić także systemy wyciągowe i urządzenia filtrowentylacyjne, które były używane wraz przecinarką plazmową. Najpopularniejsi producenci, których maszynami będziemy zainteresowani to: czeski Nessap oraz Vanad, polski Eckert i Stigal czy niemiecki Sato i szwedzki Esab. Spośród przecinarek wodnych WaterJet interesują nas maszyny różnych producentów.

Przykładowe zdjęcia używanych laserów:

Laser Trumpf TRUMATIC TC L 3030
Laser Trumpf TRUMATIC TC L 3030

Przykładowe zdjęcia używanych przecinarek plazmowych:

Przecinarka plazmowa Sato SATRONIK LS 3x12
Przecinarka plazmowa Sato SATRONIK LS ze stołem 3×12 metra