Skup frezarek

Skupujemy frezarki konwencjonalne, frezarki sterowane numerycznie oraz zaawansowane centra obróbcze CNC. Spośród frezarek konwencjonalnych interesują nas maszyny wyprodukowane po 1985 roku, a spośród frezarek CNC i Centrów frezarskich interesują nas te, które zostały wyprodukowane po 1995 roku.  Kupujemy frezarki, które są w dobrym stanie technicznym , i które można sprawdzić na ruchu.

Skup frezarek konwencjonalnych

Chętnie kupujemy frezarki uniwersalne i narzędziowe. W naszym zainteresowaniu są także frezarki łożowe i bramowe. Spośród polskich producentów interesują nas maszyny wyprodukowane przez firmę: Avia, Jafo Jarocin i Poręba. Z zagranicznych producentów interesują nas firmy takie jak : Heckert, Maho, Deckel, Reckermann, Marghita, Infratirea, Provamajska, Tos, Intos, Ruhla, Cugir itd. Modele polskich maszyn, które skupujemy najchętniej to między innymi FWD 32, FWR 40, FXH 32 oraz FND 32 i FNF 32. Modele zagranicznych maszyn to między innymi: FUW 315 i 400, FQW 315, Fus 22, Fus 32, FU 32, Alg 100 i 200. Chętnie także przeanalizujemy zakup innych modeli maszyn.

Skup frezarek CNC i centrów obróbczych

Skupujemy zarówno centra obróbcze jak i frezarki CNC (bez magazynów narzędzi). Interesują nas maszyny polskich i zagranicznych producentów o każdej powierzchni stołu i mocy wrzeciona. Skupujemy maszyny sterowane numerycznie począwszy od małych frezarek CNC takich jak Avia FNE 40, po duże rozbudowane, wieloosiowe centra obróbcze. Interesują nas maszyny wyposażone w sterowania CNC znanych producentów takich jak: Fanuc, Siemens, Heidenhain, Mazatrol czy Fagor. Z pośród polskich producentów głównie interesują nas maszyny produkowane przez firmę Jafo, Avia, Moc Mechanicy. Z firm zagranicznych to oczywiście Mazak, Maho, Mas, Zps, Haas, Hurco, Cincinati, Hardinge, Bridgeport, Chiron, Hartford, Spinner, Deckel, Mikron, Dugart itp.

Przykładowe zdjęcia używanych frezarek CNC i centrów frezarskich:

Frezarka CNC Avia FNE 40 Z
Avia FNE 40 Z
Frezarka CNC Avia FNF 40 NA
Avia FNF 40 NA
Centrum frezarskie ZPS MCFV 1060 LR
ZPS MCFV 1060 LR

Przykładowe zdjęcia używanych frezarek konwencjonalnych:

Frezarka pionowa Heckert FSS 315 2W
Frezarka pionowa Heckert FSS 315 2W
Frezarka uniwersalna JAFO FWR 40
JAFO Jarocin FWR 40