Skup tokarek

Skup tokarek obejmuje maszyny konwencjonalne wyprodukowane po 1990 roku i tokarki CNC, które zostały wyprodukowane po 1995 roku. Skupujemy maszyny, które są w dobrym stanie technicznym, i które można przetestować na ruchu.

Skup tokarek konwencjonalnych

Kupujemy tokarki polskich i zagranicznych producentów, praktycznie o każdej długości i średnicy toczenia. Spośród maszyn polskich producentów, najbardziej interesują nas tokarki firmy: Poręba, Fat Wrocław, FM Tarnów. Oczywiście chętnie zapoznamy się także z maszynami innych producentów i przedstawimy swoją ofertę. Interesują nas tokarki każdego typu. Począwszy od tokarek uniwersalnych poprzez tokarki narzędziowe i tarczowe, aż po tokarki karuzelowe i duże tokarki ciężkie.

Skup tokarek CNC

Skupujemy tokarki CNC wyprodukowane po 1995 roku. Interesują nas głównie maszyny ze sterowaniem znanych producentów sterowań numerycznych takich jak : Siemens, Fanuc, Heidenhain lub Fagor. Interesują nas uniwersalne tokarki CNC zarówno z płaskim jak i ze skośnym łożem, wszelkiego rodzaju automaty tokarskie wyposażone w podajniki pręta, automaty wzdłużne oraz tokarki ciężkie i karuzelowe wyposażonymi w sterowanie cnc. Przykładowi zagraniczni producenci tokarek CNC, którymi jesteśmy zainteresowani to : DMGMORI, DMG, HAAS, MAZAK, HYUNDAI KIA, DUSAN, SPINNER, GILDEMEISTER itp.

Przykładowe zdjęcia używanych tokarek CNC:

Tokarka CNC Fabryka Maszyn Tarnów Tuj 630 MEF
FM Tarnów Tuj 630 MEF
Tokarka CNC FAMOT Pleszew 400 CNC
Famot 400 CNC

Przykładowe zdjęcia używanych tokarek konwencjonalnych:

Tokarka uniwersalna ZMT TUJ 50 M
ZMT TUJ 50 M
Tokarka uniwersalna Poręba TPK 90
Poręba TPK 90